środa, 06 maj 2009 00:00

28 Forum Wokół Kina

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W drugim tygodniu grudnia w krakowskim Kinie Kijów.Centrum odbędzie się XXVIII Forum Wokół Kina. Impreza skupiająca polskich dystrybutorów i kinarzy potrwa od 8 do 10 grudnia 2009 roku.

Na program merytoryczny tegorocznego Forum złożą się: 

 • Seminarium na temat technik sprzedaży i promocji w kinie, nowe media jako ważny element marketingu (wtorek, 8 grudnia)
 • Prezentacje nowych technologii cyfrowych dla kin
 • Debata na temat przyszłości rynku kinowego, nowych formatów, środków budżetowania oraz barier we wdrażaniu kina cyfrowego(środa, 9 grudnia)
 • Seminarium na temat edukacji filmowej, środków budżetowania filmowych programów edukacyjnych (czwartek, 10 grudnia)

  Obok seminariów i prezentacji, w trakcie trwania Forum dystrybutorzy zaprezentują swoją ofertę na nadchodzące miesiące. Uczestnicy Forum będą również mieli możliwość wymiany poglądów w trakcie nieformalnych, zaplanowanych na poszczególne wieczory spotkań.

  Gościom pragniemy zwrócić uwagę, że tegoroczne Forum rozpoczyna się we wtorek już o godzinie 12.00 - wykładem na temat technik sprzedaży w kinie i gastronomii kinowej. Sporo uwagi poświęcone zostanie w tym roku także najnowszym trendom na rynku - technologii cyfrowej projekcji obrazu kinowego.

 

 

Artykuły powiązane

 • 34 Forum Wokół Kina

  ZAPRASZAMY DO KRAKOWA!

  W dniach 11–13 grudnia 2012 odbędzie się kolejne 34. Forum Wokół Kina.

  Gości podejmie Kino Pod Baranami, kameralny art-house, który mieści się na Rynku Głównym 27, w słynnym pałacu rodziny Potockich, gdzie przez wiele lat w tutejszej piwnicy rej wodził Piotr Skrzynecki wraz z jego kabaretem.

  Edycja zimowa tradycyjnego zjazdu ludzi kinematografii polskiej, to zarazem podsumowanie kończącego się roku i określenie planów na ten nadchodzący.
  W ciągu trzech wypełnionych po brzegi dni, będziemy wspólnie oglądać filmy i trailery, przypatrywać się ofercie wystawców sprzętu, spierać się podczas paneli dyskusyjnych i doskonalić w trakcie warsztatów, dzielić doświadczeniami przy wieczornej lampce wina w pięknych obiektach starego Krakowa.

  Spodziewamy się przede wszystkim kiniarzy z kin tradycyjnych oraz przedstawicieli kin wielosalowych, które parę lat temu zrewolucjonizowały polski rynek. Liczymy zarówno na małe kina studyjne, jak i na potężne multipleksy, ponieważ doceniamy rolę obydwu segmentów w powiększaniu rodzimego box office’u.

  Odwiedzą nas producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele firm wyposażających kina, krytycy i twórcy, by wziąć udział w uroczystości wręczenia Złotych Biletów, która odbędzie się w nowo otwartym, imponującym Małopolskim Ogrodzie Sztuki.

  Krakowskie forum przygotowują - ponad mitycznymi podziałami między starą i obecną stolicą kraju - Stowarzyszenie Kina Polskie, Kino Pod Baranami i Krakowska Fundacja Filmowa, przy stałym wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego i Krakowskiej Komisji Filmowej.

  Przyjeżdżajcie Państwo do nas.

  Kraków tuż przed świętami Bożego Narodzenia jest szczególnie magiczny!

   

  11.12.2012 / WTOREK

  11.00 - Jak przebudzić Leniuchowo - warsztaty na różne tematy, prowadzenie Bartosz  Kosiński, trener, wykładowca, koordynator projektów (Far Beyond Business) 60' (Sala Czerwona)
  Pragniemy zaprosić Państwa do Leniuchowa, miasta, położonego gdzieś Polsce. W mieście znajduje się kilka kin walczących o klientów. W wyniku nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności kadra menagerska wszystkich tych kin wyemigrowała w tym samym czasie za granicę szukać spokojniejszej pracy. Trzeba przejąć po nich stery i tak pokierować rozwojem kin, by utrzymały się one na rynku, a kto wie, może i zdominowały wszystkie inne kina w okolicy? To już będzie Państwa zadanie - w trakcie emocjonującej gry strategicznej, która ma jednocześnie zapoznać Państwa z klasycznymi i nowoczesnymi narzędziami i strategiami marketingowymi. 

  12.00 - Od wizji do działania, jak to się robi w  firmie Walta Disneya, prowadzenie Małgorzata Klimczyk, International Coach ICC 60' (Sala Niebieska)
  Wolę bawić ludzi z nadzieją, że czegoś się też nauczą, niż uczyć ich z nadzieją, że dobrze się bawią.
  (Walt Disney)
  Chcesz u siebie i w swoim zespole pobudzić kreatywne myślenie?
  Masz tysiące pomysłów, tylko nic się z nimi nie dzieje?
  Krytyka innych w stosunku do Twoich pomysłów podcina Ci skrzydła i wycofujesz się?
  Zawsze wiesz, jak najszybciej i najlepiej coś zrobić, tylko czekasz, aż ktoś podsunie Ci obiekt?
  Wykorzystując strategię Walta Disneya poznamy jak w zespole pracowniczym lepiej oceniać każdą sytuację, pomysł lub marzenie, by umieć dodać do swoich marzeń nowe elementy tak, aby były jeszcze ciekawsze i jednocześnie realne do wykonania. Fundamentem sukcesu działania Walta Disneya były wartości, które wyrastały z jego filozofii, a zawierały się w czterech słowach: marzenie, wiara, odwaga i czyn. Na ich bazie wchodził w 3 role: Wizjonera, Planisty, Krytyka i odpowiednio się nimi posługując skutecznie realizował każdy pomysł, motywował do pracy swoich pracowników, zarządzał twórczym procesem oraz innowacjami. Dzięki temu następował efekt synergii i współpracy zespołowej zamiast kłótni i rywalizacji, a realizowane pomysły - oprócz satysfakcji - przynosiły także sukces finansowy. Poznaj biznesową mądrość Disneya, zastosuj ją u siebie, wykorzystuj w pełni potencjał osobisty i zespołowy. Przekuwaj wizje w działania.


  13.00 - Zróbmy to razem - giełda pomysłów kinowych 60' (Sala Czerwona)
  Jeśli masz pomysł na festiwal, przegląd filmowy, imprezę filmową - może przyjemnie będzie podzielić się tym pomysłem z kinem w innym mieście, co zaowocuje podzieleniem kosztów imprezy i pomnożeniem zabawy i satysfakcji. Oferujemy każdemu chętnemu kilka minut na publiczne zaprezentowanie swojego pomysłu.
  Jeszcze można się zgłaszać.
  Zróbmy to razem :)

  14.00 - lunch w restauracji Zbójcy w Pałacu (Pałac Pod Baranami)

  15.00 - Gutek Filmprezentacja oferty oraz pokaz filmu Sugar Man (Searching for Sugar Man) 85'  (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  17.00 - Against Gravityprezentacja oferty oraz pokaz filmów Triszna. Pragnienie miłości (Trishna) 117' (Sala Czerwona) Raj: wiara(Paradies: Glaube) 113' (Sala Niebieska)

  19.30 - Oficjalne otwarcie 34. Forum Wokół Kina
  Imperial Cinepixprezentacja oferty oraz pokaz filmu Życie Pi 3D (Life of Pi) 127' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  22.45 - Wieczór klubowy w Pauzie. Bar otwarty... do czasu :)

  12.12.2012 / ŚRODA

  9.00 - spotkanie Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych 60' (Sala Czerwona)

  10.00 - Z czym do ludzi? Siła rażenia mediów społecznościowych, prowadzenie Anna Uba (social media specialist) 60' (Sala Niebieska)
  Czy kino potrzebuje budować swoja markę w Internecie? A jeśli tak to po co i w jaki sposób?
  Czy kolejna strona z recenzjami filmów ma sens, jeśli w tym temacie niepodzielnie rządzi Filmweb i IMDB? Jeśli zadajesz sobie te pytania to znaczy, że jesteś na dobrej drodze do zbudowania komunikacji swojego kina, filmu w Internecie.
  Z czym do ludzi?! to prezentacja na temat tego, jak wykorzystać media społecznościowe i nowe technologie w promocji i komunikacji marketingowej. Podczas wystąpienia dowiesz się o dobrych praktykach, poznasz ciekawe przykłady wykorzystania Internetu w branży filmowej, dowiesz się czego na pewno nie warto robić na Facebooku i jak zmierzyć efekty działań w mediach społecznościowych.

  11.15 - Legalna Kultura - prezentacja 15' (Sala Czerwona)

  11.30 - Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania projektów kinowych, prowadzenie Marta Materska-Samek (Fundacja Rozwoju Kina) 75' (Sala Czerwona)
  W ramach prelekcji uczestnicy zapoznają się zewnętrznymi źródłami finansowania projektów kinowych w podziale na prywatne i publiczne dofinansowania. Przeanalizowana zostanie zależność pomiędzy formą prawną prowadzenia działalności kinowej a dostępnymi źródłami i zasadami finansowania. Uczestnicy poznają  możliwości pozyskania środków na bieżące działanie kina, inwestycje i cyfryzację a także projekty upowszechniające kulturę filmową w kontekście obecnych funduszy i programów operacyjnych oraz powstających wytycznych dot.perspektywy finansowej 2014-2020.
  Wskazane zostaną ścieżki poszukiwania informacji o aktualnych ogłoszeniach o konkursach i naborach projektów oraz wyjaśnione zostaną podstawowe terminy potrzebne do analizy dokumentacji konkursowej, przygotowania oraz argumentowania wniosku.

  13.00 - Portal Filmowy - prezentacja 30' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  13.30 - KinAds - prezentacja oferty 30' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  14.00 - lunch w Sali Balowej Pałacu Pod Baranami 

  15.00 - CINEsync - prezentacja: Na straży bezpieczeństwa: od KDM do Watermarking Detection 15' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  15.15 - Best Filmprezentacja oferty oraz pokaz filmu Kwartet (Quartet) 98' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  17.30 - Forum Filmprezentacja oferty oraz pokaz filmu Poradnik pozytywnego myślenia (Silver Linings Playbook) 120' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska) 

  20.00 - Monolith Filmsprezentacja oferty oraz pokaz filmu Niemożliwe (The Impossible) 114' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  22.45 - Noc w Piwnicy Pod Baranami z DJem Edee Dee


   

  13.12.2012 / CZWARTEK

  9.00 35mm: pokaz filmu Żyła sobie Baba 150’ (Sala Niebieska)

  10.00 - Ci okropni krytycy i ich zabójcze pióra, prowadzenie Paweł Felis (Gazeta Wyborcza) 60' (Sala Balowa)

  11.00 - Toksyczna miłość - dystrybutorzy i kiniarze, prowadzenie Zbigniew Żmigrodzki Stowarzyszenie Kina Polskie) 60' (Sala Balowa)

  12.15 Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać, spotkanie z Anną Sienkiewicz-Rogowską, Pełnomocnik Dyrektora ds. Upowszechniania Kultury Filmowej PISF 60' (Sala Balowa)

  13.30 - NEC - prezentacja oferty 30' (Sala Czerwona) 

  14.00 - lunch w restauracji Zbójcy w Pałacu (Pałac Pod Baranami) 

  15.00 - Krakow Film Commission (Rafał Orlicki): Małopolska. Kraków – region filmowy, prezentacja 30' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  15.30 Alter Ego Pictures / Ent One - prezentacja oferty 10' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  15.40 - Interfilm - prezentacja oferty 20' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  16.15 - ITI Cinemaprezentacja oferty oraz pokaz filmu Supermarket (Supermarket) 84' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  18.45 - Next Film: prezentacja oferty 30' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  19.15 - Warner Bros.: prezentacja oferty 40' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  20.15 - Kino Światprezentacja oferty oraz pokaz filmu Hyde Park on Hudson (Hyde Park on Hudson) 95' (Sala Czerwona) (Sala Niebieska)

  22.45 - uroczyste wręczenie Złotych Biletów i bankiet finałowy w nowo otwartym Małopolskim Ogrodzie Sztuki
  Gościem wieczoru będzie Joanna Kulig 
  (Sponsoring)


  14.12.2012 / PIĄTEK

  9.00 - Against Gravity: pokaz filmów Triszna. Pragnienie miłości (Trishna) 117' (Sala Niebieska) Raj: wiara (Paradies: Glaube) 113' (Sala Czerwona) (projekcje powtórkowe)

  11.00 - 35mm: pokaz filmu Żyła sobie Baba 150’ (Sala Niebieska) (projekcja powtórkowa)


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  CAFE FORUM – konsultacje indywidualne podczas 34. FWK
   
  Cafe FORUM - indywidualne konsultacje z ekspertami z zakresu pozyskiwania środków finansowych 
  (Far Beyond Business)
   
  Far Beyond Business - firma specjalizująca się w tworzeniu kreatywnych rozwiązań dla biznesu - pragnie zaprosić Państwa na indywidualne konsultacje. W trakcie Forum przygotowane będą specjalne stoiska, przy których eksperci z firmy będą mogli porozmawiać z Państwem o możliwościach pozyskiwania środków finansowych z programów dotacyjnych, zasadach realizowania projektów współpracy międzysektorowej, perspektywach rozwoju kin poprzez innowacyjne działania edukacyjne, kutluralne, artystyczne. Jeśli mają Państwo gotowe wnioski, które do tej pory nie otrzymały dofinansowania, mogą je Państwo zabrać ze sobą; jeśli mają Państwo pomysły, ale nie wiedzą, z jakich funduszy mogą je zrealizować, nasi eksperci postarają się znaleźć rozwiązania!
   
  Cafe FORUM - indywidualne konsultacje z zakresu coachingu 
  (PERŁA. Szkolenia i coaching)
   
  Co to jest coaching? Dzisiaj, w dobie rozwoju cywilizacji informacji, coraz większego znaczenia nabiera umiejętność rozpoznawania siebie, a przede wszystkim kluczowych kompetencji definiujących nasz główny osobisty potencjał. Cechy te są wyznacznikiem naszej osobowości i wyrażania się w pracy zawodowej. Rozpoznając je, a potem odpowiednio stymulując, możemy zwiększyć swoją efektywność, zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.
  Dzięki coachingowi klienci pogłębiają swoją świadomość, poprawiają efektywność decyzji i polepszają jakość swojego życia. 


   

  **akredytacją 34. FWK - wstęp wolny do następujących obiektów muzealnych w Krakowie:

  Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
  m.in.:
  - Podziemia Rynku
  - Fabryka Schindlera
  - Apteka pod Orłem
  - Wieża Ratuszowa
  - Barbarakan
  - Stara Synagoga
  - Pałac Krzysztofory

  * Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie - MOCAK

  Muzeum Narodowe w Krakowie:

  - Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach
  - Dom Jana Matejki,
  - Muzeum Stanisława Wyspiańskiego w Kamienicy Szołayskich,
  Gmach Główny Muzeum Narodowego
  - Muzeum Książąt Czartoryskich
  - Biblioteka Książąt Czartoryskich
  - Dom Józefa Mehoffera
  - Pałac biskupa Erazma Ciołka
  - Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego

  Uprzejmie informujemy o konieczności rezerwacji biletów wstępu do Podziemi Rynku i Fabryki Schindlera za pośrednictwem drogi internetowej:

  http://www.bilety.mhk.pl/  **akredytacją 34. FWK 10% zniżki (i specjalne promocje cenowe w godz. 12.00-18.00) w Piwnicy Pod Baranami.

   

  ORGANIZATORZY

  • http://www.kinopodbaranami.pl/forum_wokol_kina/gfx_www/dots_more.png); background-position: 2px 4px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">

   STOWARZYSZENIE KINA POLSKIE 


   Stowarzyszenie Kina Polskie powstało w roku 1991. Była to w tym czasie pierwsza organizacja reprezentująca szeroko rozumiane środowisko rozpowszechniania filmów.

   Stowarzyszenie zajmuje się wszystkimi najistotniejszymi tematami, związanymi z prowadzeniem kin - sprawy organizacyjne, prawne, rozliczenia podatkowe, unowocześnianie bazy kinotechnicznej. Jest organizatorem i pomysłodawą cyklicznych spotkań branżowych środowiska filmowego - Forum Wokół Kina. Przyznaje coroczną nagrodę - Złoty Bilet - dla producentów i dystrybutorów najbardziej kasowych polskich filmów, a także Honorowy Bilet dla najlepszego kiniarza.

    
  • http://www.kinopodbaranami.pl/forum_wokol_kina/gfx_www/dots_more.png); background-position: 2px 4px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">

   KINO POD BARANAMI

    


   Kino Pod Baranami działa od roku 1969. Należy do ekskluzywnej sieci kin europejskich Europa CinemasSieci Kin Studyjnych i Lokalnych, oraz Sieci Polskich Kin Cyfrowych. To prawdziwy art-house, znany ze specjalnej, kameralnej atmosfery oraz bardzo urozmaiconej oferty programowej, za którą był wielokrotnie nagradzany (m.in. Nagroda PISFNagroda EUROPA CINEMAS, tytuł najbardziej odlotowego miejsca kulturalnego w Krakowie). 

   Organizator i pomysłodawca nominowanego do Nagrody PISF Festiwalu Filmu Niemego, cyklu pokazów dla dzieci - Baranki dzieciom (filmy dla dzieci, połączone z warsztatami), cyklu dla rodziców z małymi dziećmi - Baranki w Pieluchach (rozjaśnione światło, na sali kocyki i przewijarka dla maluchów), cyklu Dojrzałe Kino (pokazy dla seniorów premierowych filmów  z prelekcją, dyskusją, kawą i ciastkami), Studencki Nocny Klub Filmowy (nocne pokazy dla studentów połaczone z prelekcją i dyskusją przy kawie i kanapkach), wakacyjnego festiwalu filmowego Letnie Tanie Kinobranie (9 tygodni tematycznych, ponad 130 filmów), pokazów filmów polskich z angielskimi napisami - Polish Films in English, studenckiej karty Filmowy Indeks.

   Kino wyróżnione przez miasto Kraków certyfikatami:
   Miejsce Przyjazne Maluchom i Miejsce Przyjazne Seniorom.

   Miejsce ogólnopolskich i lokalnych festiwali i przeglądów, kameralnych spotkań z twórcami i uroczystych filmowych premier. Partner programu edukacyjnego Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

   Jedno z najbardziej lubianych kin Krakowa :)

   www.kinopodbaranami.pl
    
     
  • http://www.kinopodbaranami.pl/forum_wokol_kina/gfx_www/dots_more.png); background-position: 2px 4px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">

   KRAKOWSKA FUNDACJA FILMOWA


    

   Krakowska Fundacja Filmowa swoją działalność rozpoczęła w 2003 r. Do jej głównych celów należy m.in.: krzewienie edukacji i kultury filmowej poprzez organizację specjalnych projekcji i pokazów, warsztatów, konwersatoriów, dyskusji oraz innych wydarzeń które stwarzają okazję do spotkań, wymiany doświadczeń i dyskusji na temat współczesnej kultury filmowej.

   Fundacja jest głównym producentem Krakowskiego Festiwalu Filmowego - jednej z najstarszych imprez w Europie poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym oraz krótkim fabułom, a także towarzyszących festiwalowi Krakowskich Targów Filmowych. Poprzez utworzoną w 2006 roku Agencję Promocji Filmów zajmuje się również promocją polskich filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych w Europie i na świecie . W 2007 roku zadebiutowała jako dystrybutor, wprowadzając do polskich kin studyjnych pełnometrażowe dokumenty: „Opowieści cygańskiego taboru”, reż. Jasmine Dellal „Dwa Rembrandty w ogodzie”, reż. Jerzy Śladkowski oraz „Najświętsza Panienka, Koptowie i ja”, reż. Namir Abdel Messeeh, którego premiera zaplanowana została na 16 listopada br.

   www.kff.com.pl

 • 20 Forum Wokół Kina

  20 Forum Wokół Kina

 • 18. Forum Wokół Kina

  Dziękujemy serdecznie za udział w 18 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.

Zaloguj się, by skomentować
 • Sortowanie
 • Data
 • Losowo
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 44. Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 43. Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 42. Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 41. Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 39 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Zapraszamy do udziału w 38. Forum Wokół Kina, Gospodarzem jest "Kino Nowe Horyzonty" przy ul. Kazimierza
  +
 • Dziękujemy za udział w 37 Forum Wokół Kina w Iławie. Impreza odbyła się w dniach 3-5
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 36 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 35 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • ZAPRASZAMY DO KRAKOWA! W dniach 11–13 grudnia 2012 odbędzie się kolejne 34. Forum Wokół Kina. Gości
  +
 • W dniach 29-31 maja we Wrocławiu odbędzie się 33. Forum Wokół Kina. W wydarzeniu wezmą udział
  +
 • 32 Forum Wokół Kina to najważniejsze wydarzenie branży rozpowszechniania filmów w Polsce, organizowane przez Stowarzyszenie „Kina Polskie” i jego
  +
 • W dniach 14-16 czerwca w Kinie Kryterium w Koszalinie odbędzie się 31. Forum Wokół Kina. Organizatorem
  +
 • Organizatorzy XXX Forum Wokół Kina zapraszają w dniach 7- 9 grudnia 2010 do Zamościa, miasta idealnego
  +
 • Najbliższe 29. Forum Wokół Kina, odbywająca się dwa razy w roku impreza kinowej branży w Polsce,
  +
 • W drugim tygodniu grudnia w krakowskim Kinie Kijów.Centrum odbędzie się XXVIII Forum Wokół Kina. Impreza skupiająca
  +
 • 27 Forum Wokół Kina
  +
 • 26 Forum Wokół Kina
  +
 • 25 Forum Wokół Kina
  +
 • 20 Forum Wokół Kina
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 18 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 17 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 16 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 14 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 13 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
 • Dziękujemy serdecznie za udział w 8 Forum Wokół Kina, mamy nadzieję, że spełniło ono Państwa oczekiwania.
  +
WCZYTAJ WIĘCEJ Kliknij >> WSZYSTKO
2018 © Stowarzyszenie ˶Kina Polskie"